Haber

Kayseri’de büyük bir deprem mi bekleniyor? Kayseri’de deprem olacak mı, bekleniyor mu? Kayseri’de son depremler!

Kayseri Türkiye’de deprem olacak mı? AFAD verilerine göre saat 14.47 sıralarında merkez üssü Kayseri İncesu olan 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 14:47’de meydana gelen deprem yerin 12.8 km derinliğinde meydana geldi. Kayseri’de büyük bir deprem mi bekleniyor? Kayseri’de deprem olacak mı, bekleniyor mu? Kayseri’de son sarsıntılar haberimizde…

KAYSERİ’DE DEPREM Mİ OLUYOR?

Kayseri’nin İncesu ilçesinde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk depremin ardından şehir arka arkaya 4.3 ve 4.4 ile sarsıldı. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi. AFAD Lideri Yunus Sezer, depremlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Şu an için olumsuz bir durum yok. Saha etüt çalışmaları devam ediyor.”

KANDİLLİ 4.9 OLARAK AÇIKLANDI

Kandilli Rasathanesi, depremin şiddetini 4,9 olarak açıkladı. Açıklamaya göre deprem yerin 5 km derinliğinde meydana geldi.

AFAD: AN’IN PRESTİJİNDE OLUMSUZ BİR DURUM YOK

AFAD Lideri Yunus Sezer deprem sonrası yaptığı açıklamada, “Kayseri’nin İncesu ilçesinde meydana gelen deprem sonrası şu an için olumsuz bir durum yok. Saha tarama çalışmaları devam ediyor.”

KAYSERİ’DE DEPREM BEKLENİYOR MU?

Bilimin mevcut imkanları ile depremi önceden belirlemek mümkün değildir. Hava durumu gibi depremleri tahmin etmek için güvenilir bir yöntem yoktur. Bazı tahminler doğru gibi görünse de, tamamen tesadüflerdir.

SON DEPREM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu