Yaşam

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un filminin galasına katılmadı! Basın danışmanı nedenini açıkladı: Çok çalışıyor.

Başrollerini İbrahim Büyükak, Gizem Karaca ve Oğuzhan Koç tarafından paylaşılan “Özür dilerim” filminin galası. Gözler ünlü isimlerin akın ettiği galada Oğuzhan KoçBoşanma iddiasıyla sık sık gündeme geldiği eşi, Demet ÖzdemirO çağırdı.

GALA’YA KATILMADI

Şu anda Engin Akyürek ile Adım Farah adlı dizide başrolü paylaşmaktadır. Demet Özdemir sesiyle rol aldığı sinemanın galasına katılmadı. Eşini özel gününde yalnız bırakan Özdemir, sinemayla ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

BASIN DANIŞMANI: DEMET ÖZDEMİR SETTE

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, galada basın mensuplarının sorularını Demet Özdemir’den yanıtlaması istendi. Çiftin araya giren arkadaşı İbrahim Büyükak, “Filmde sesli yanıt sistemi var. Sesli yanıt sistemine sesiyle hayat vermiş. Sahne de çok komikti. O yüzden Demet’e çok teşekkür ediyorum. senin aracılığınla.” Bu sırada Oğuzhan KoçBasın danışmanı Özgür Aras söze girdi ve Demet Özdemir’in dizisinin setinde olduğunu ve oldukça yoğun olduğunu belirtti.

OĞUZHAN KOÇ SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Boşanma haberleriyle sık sık gündeme gelen Oğuzhan Koç, “İnanın biz harika bir ekibiz. Burada ustalarımız var. Sinemamızı anlatıyoruz. Boşanmayalım” diyen muhabirlerin ısrarlı sorularını yanıtsız bıraktı. hikayeyi dergiye getir. Buluşunca konuşuruz. Bugün yeri burası değil bence.”

bayramicajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu